Ім’я Стіва Джобса стоїть у ряду серед найбільших сучасних новаторів. Він був досить сміливий, щоб мислити не так, як усі, і вірив, що зможе змінити світ.

На зустрічі ведуча розповіла про зірковий шлях успіху Стіва Джобса для студентів ВПУ№1. Адже, за 56 років свого життя він зробив для комп’ютерної сфери та сфери мобільних технологій більше, ніж можна собі уявити. Стів Джобс представив світу кольоровий комп’ютер іМас, потім iPod і іPhone. Робота займала велику частину його життя і він робив те, що вважав вартим великих зусиль.

Стів Джобс вважав, що потрібно бути завжди чесним з собою і з людьми, робити все вчасно, ніколи не здаватись та іти до своїх цілей, навіть якщо все погано. Автор численних інноваційних технологій, батько комп’ютерів Macintosh, Стів Джобс назавжди залишиться у серцях мільйонів відданих фанатів.

Після обговорення студенти зробили висновок, що потрібно працювати не покладаючи рук, бо лише тоді можна досягнути успіху. Такі мотивуючі історії завжди приклад для молоді. Дякуємо за увагу та до нових цікавих заходів!

Share:

administrator