До молодіжної книгозбірні завітали знані українські письменники Володимир Лис та Надія Гуменюк, які провели творчу зустріч та представили свій письменницький доробок. Завітали усі бажаючі, наші активні читачі, шанувальники, студентська молодь разом з викладачами Рівненського фахового коледжу інформаційних технологій.
Ведуча представила гостей. Володимир Лис прозу почав писати в 1985 році. В основному працює в жанрах повісті та роману. Довгий час працював і у журналістиці. У 2008 році роман Володимира Лиса «Острів Сильвестра» став переможцем національного літературного конкурсу «Коронація слова». А через два роки інша книга письменника – «Століття Якова» – перемогла в номінації «Гранд роман» того ж конкурсу, удостоївшись почесного статусу «кращого роману десятиліття».


Надія Гуменюк – відома українська поетеса, прозаїкиня, публіцистка, членкиня Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, лавреат премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки та інших літературних премій. Дружина письменника Володимира Лиса. Надія Павлівна пише поезію, прозу для дорослих, а також для дітей. Автори удостоєні багатьма нагородами і відзнаками літературних премій і конкурсів.


Під час заходу з уст письменників дізналися багато цікавого про їхні життя та творчість, написання творів та їхній вихід у світ, зокрема під час війни. Життя письменників також тісно пов’язане з містом Рівне та Рівненщиною. Свого часу вони тут навіть жили та працювали, тут залишилося багато спогадів, а також людей, а історичні події краю відображаються у книгах. Пані Надія зачитала на заході поезії, поговорили про книгу «Вифлиєм» написану паном Володимиром, про книги пані Надії «Та, що ламає вітер», «Тінь командора» та інші твори. Письменники окремо відзначили вдячність харківським друкарням, які навіть в час війни продовжують працювати та видавати книги. Також аудиторія мала змогу спілкуватися, ставити питання впродовж зустрічі, а насамкінець отримати автограф та сфотографуватися. Дякуємо усім за неймовірно гарну і теплу подію у станах бібліотеки. Запрошуємо ще!

Share:

administrator