У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулась творча зустріч із рівненською дитячою письменницею, членкинею Національної спілки журналістів Тамарою Бацмай. На захід завітали учасники пришкільного табору ЗОШ № 12.

Діти познайомилися із творчістю авторки дитячих книжок, переглянули серію творів: «Моя Україна», «Про фігури», «Працьовитий павучок», «Їжачок-хитрячок», «Сом і сон», «Абетка» та ін. Крім того, учасники заходу мали можливість поспілкуватися із письменницею, отримати відповіді на питання, що їх цікавлять.

Особливий інтерес у маленьких читачів викликала книга «Моя Україна», що містить розповіді про перший друкований буквар, найстаріший заклад Східної Європи, найпершу Конституцію у світі. Крім того, діти дізналися факти з історії одного із найдавніших українських атрибутів – вишиванки, найвідоміших у світі різдвяних пісень та найбільших археологічних знахідок, шедеврів світового мистецтва.

Як зазначає пані Тамара, книги допомагають малечі зробити перші кроки в навчанні грамоти, сприяють розвитку дикції, пам’яті, образного мислення у дітей, вихованню в них інтересу до пізнання довкілля, любові до природи, до рідної землі.

До нових зустрічей на заходах у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator