До Рівненської обласної бібліотеки для молоді завітала письменниця Елеонора Бєльська (Олена Баранова), яка представила слухачам одну зі своїх останніх книг «Прокатай мене на мотоциклі». Модерувала зустріч письменниця, адвокат, психолог, громадський діяч Іванна Голуб. Також з нами була рівненська дитяча письменниця Тамара Бацмай, рівненська співачка Наталія Павелко.

Пані Елеонора розповіла  трішки про свій життєвий шлях, адже вона лікарка, яка багато років працювала за спеціальністю та реалізувала себе у цій професійній сфері. Проте літературною творчістю захоплювалася ще зі шкільних років, писала поезії, оповідання, тексти до місцевої преси. У студентські роки це були сценарії до молодіжних свят, есе, оповідання, деякі з них були опубліковані у обласних та республіканських газетах і журналах. Найбільш серйозні та успішні літературні досягнення розпочинаються у 2010 році, що принесли літературні премії, нагороди, подяки та впізнаваність на літературній мапі. За збірку «Прокатай мене на мотоциклі» у 2019 році авторка стала лауреатом літературної премії ім. Ю. Яновського. Письменниця із задоволенням прочитала для присутніх одне зі своїх оповідань після чого відбулося обговорення.

Крім того, під час заходу відбулося багато цікавого, адже ми насолодилися акустичним співом Наталії Павелко на текст Лесі Українки та Тамари Бацмай. Пані Тамара і сама зачитала деякі зі своїх творів та привітала нашу гостю. А також свої перші літературні спроби нам представив Микола, онук пані Елеонори. Насамкінець відбулося невеличка фотосесія всіх учасників зустрічі. Дякуємо за змістовну та теплу розмову та до нових зустрічей!

Share:

administrator