У молодіжній бібліотеці відбулася творча зустріч з Іванною Голуб – письменницею, адвокатом, психологом, громадським діячем, мамою шести дітей та автором восьми книг. Модераторкою та учасницею заходу стала письменниця, поетеса, бард Валентина Люліч.

До нас завітали всі охочі долучитися до мистецько-літературного слова, а також чимало почесних гостей. Зокрема, Дмитро Тарасюк – голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Він привітав пані Іванну та вручив посвідчення члена спілки. Іванна Голуб розповіла про напрям юридичної журналістики у якому вона також працює та, який активно розвивається у області. Вітальне слово сказав Андрій Пастушенко – голова голова Рівненського відділення   Всеукраїнської  Національної музичної спілки України. Підтримати авторку прийшли Тамара Бацмай – письменниця, поетеса, Алла Коханевич – викладачка вокалу Корнинської музичної школи Корнинського ОТГ, Оксана Войтович та Олександр Шавардак – відомі музиканти, учасники дуету «Фантазія».

Окрім літературної частини, наші гості порадували і музикою. Виконували музичні твори, декламацію поезій Оксана та Ілля – діти пані Іванни, Орест Пастушенко, а також кандидат педагогічних наук, композитор, старший викладач Інституту мистецтв РДГУ, відомий скрипаль-виконавець Любомир Пастушенко.

Під час заходу глядачі мали змогу почути про професійну та літературну діяльність Іванни, реалізовані та заплановані проєкти, послухати вірші у авторському виконанні, познайомитися із виданнями письменниці та багато іншого. Наприкінці відбулося неформальне спілкування та фотографування. Дякуємо всім за прекрасну подію у нашій бібліотеці та до нових зустрічей!

Share:

administrator