У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся творчий автограф «Дотик словом» з відомою українською письменницею, поетесою, етно-рок виконавицею та непересічною особистістю Іриною Баковецькою-Рачковською. Подія була приурочена Міжнародному дню щастя і Всеукраїнському тижню юнацької та дитячої книги. Сьогодні до нас завітала учнівська молодь НВК №12 м. Рівного, журналісти та шанувальники творчості.

Після того як ведуча представила пані Ірину для усіх присутніх, письменниця запропонувала вільний формат діалогу і можливість задати питання під час розмови.

Ірина Баковецька розповіла детальніше про свій творчий шлях, аудиторія мала змогу послухати фрагменти етно-рок поезії. Дуже цікаво було почути про бачення пані Іриною літератури, літературного слова та того, яким чином усе це повинно «доторкатися» до серця та душі читача. Книги Баковецької не є простими для сприйняття та зачіпають гостро-соціальні теми про, які не прийнято говорити вголос. Втім, саме це створює її письменницький почерк та впізнаваність. Окрім цього, прозвучало читання вибраних уривків та спілкування з аудиторією. Дякуємо за творчий автограф у молодіжці та сподіваємося на нові зустрічі!

Share:

administrator