До бібліотеки для молоді завітали поціновувачі мистецтва та літературного слова на творчий перформанс талановитих та креативних рівнянок. Так, спікерка зазначила для гостей заходу: «Ми прийшли сьогодні зі словом, музикою і творчістю».

Зустріч розпочали із пісні «Ознака осені сльоза…» на слова Оксани Заєць, у виконанні та музичному супроводі поетеси-барда, композиторки, авторки-виконавиці  Валентини Слуквіної. Опісля звучали рядки із збірки «Ти знаєш…» та інші поезії Оксана Заєць, що тільки готуються до друку про природу, кохання, батьків тощо. Крім того, авторка-художниця презентувала онлайн виставку власних полотен, що перебувають за кордоном. А майстриня декору Лариса Скуратова, у свою чергу, представила експозицію картин вишитих стрічками.

Музичний супровід та творчу атмосферу заходу забезпечила рівнеська бардеса Валентина Слуквіна. Композиторка розповіла про творчий процес та натхнення, а також підготувала пісні-подарунок для гостей молодіжки. Всі учасники зустрічі залишилися приємно враженими. До нових зустрічей!

Share:

administrator