Листопад традиційно багатий на важливі дати та свята, серед яких багато доволі цікавих та незвичних.

Цього місяця святкуватиметься день ракетних військ і артилерії України, день працівників радіо, телебачення та зв’язку, день української писемності та мови, всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, міжнародний день студента, а також всесвітній день дитини.

З нагоди Дня Гідності та Свободи (17 листопада) українці вшановують пам’ять Небесної сотні й усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність і цілісність України. А день пам`яті жертв голодоморів в Україні щорічно відзначається в четверту суботу місця – 28 листопада.

Крім того, у третій місяць осені відзначається 160 років від дня народження Дніпрової Чайки, 210 років від дня народження Маркіяна Шашкевича та 125 років від дня народження Михайла Вериківського.

А наприкінці листопада відзначатимемо міжнародний день сина, міжнародний день еволюції, міжнародний день Біблії та міжнародний день захисту інформації. Пропонуємо до перегляду випуск «Українського календаря» за листопад 2021 року. Дізнавайтеся більше разом з нами про дати, постаті, події 👇

Share:

administrator