У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся кіно-екшн «У свободі наша сутність». До нас завітав  відомий рівненський актор театру та кіно, режисер, музикант, танцюрист, заслужений артист України (зокрема, артист Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру та Рівненського академічного обласного театру ляльок) – Станіслав Лозовський.

Він взяв участь в українсько-американському проєкті «Захар Беркут» (екранізація однойменного твору Івана Франка) та зіграв роль розвідника і слідопита Сокола. Наш діалог ми приурочили одразу до кількох знаменних подій. Зокрема, до Дня українського кіно, майбутньої телепрем’єри фільму «Захар Беркут» на каналі «Україна» (14 жовтня) та річниці гала-прем’єри на екранах України, Європи.

Ми мали теплу розмову та почули дуже багато цікавого з перших уст. Про специфіку зйомок фільму, різноманітні цікаві моменти, подробиці закулісного життя знімальної групи та про зустрічі з людьми з різних країн, любов до театру. А ще особисті думки про відмінності театру та кіно, власний неповторний досвід Станіслава і багато іншого. Він зазначив, що все ж його серце належить театру. Також відбулося обговорення та відповіді на запитання. Наприкінці охочі змогли сфотографуватися з нашим гостем.

Дякуємо! Неодмінно запрошуємо та чекаємо на нові надихаючі зустрічі!

Share:

administrator