У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся флешмоб «Шев4енко» спільно з патрульною поліцією м. Рівне. До нас завітало чимало гостей. Зокрема, студентська молодь РКЕБ та РАТК НУВГП, музиканти з Рівненського музичного училища та музичного факультету РДГУ та всі бажаючі.

Також до нашого флешмобу долучилася начальниця управління культури та туризму Рівненської обласної державної адміністрації Любов Романюк, вразивши учасників артистичним прочитанням балади «Утоплена». Пані Любов зазначила, що Шевченко трансформований у сучасність України, а тому є живим.

Під час заходу у нас відбувалося чимало цікавого – ціле дійство присвячене Тарасу Григоровичу. Ведуча підкреслила важливість проведення таких подій та їх актуалізацію для кожного українця. Адже, наш час породжує нові сенси творчості класика.

Під час флешмобу молоді люди прочитали по черзі вірш «Мені однаково чи буду…». Після цього до читань та декламації творів долучалися всі бажаючі з присутніх. Дуже приємно, що саме молодь не залишалася байдужою. Крім того, ми слухали інструментальні твори, спостерігали за творенням тематичного малюнку від юної художниці Аліни Ковальчук. Представники патрульної поліції розіграли невелику, проте цікаву вікторину на знання життя і творчості Кобзаря. Переможці отримували солодкі подарунки.

Ми намагалися створити максимально насичену, але комфортну, теплу, творчу атмосферу. Дякуємо усім нашим гостям та партнерам за прекрасний захід та до нових зустрічей!

Share:

administrator