Спільно з тренеркою з ігропрактик фінансових ігор Ольгою Крет у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася фінансова гра “Життєвий капітал”. Завдяки ній учасники прокачали свої навички тайм-менеджменту, комунікацію, фінансову грамотність та інші скіли.

Після організаційної хвилини тренерка пояснила суть гри та її особливості. Варто зазначити, що ця гра вперше у світі випущена українською мовою, адаптована під особливості українського менталітету та у ній використовуються ті фінансові інструменти, які на практиці впроваджені у вітчизняній економіці.

Під час гри працювали із “карткою гравця” та заповнювали її. Учасники мали можливість керувати власними фінансами, приймати рішення про інвестиції, ризикувати та розвивати свої фінансові навички. Одним з ключових елементів гри було навчання учасників зберігати та примножувати свої фінансові ресурси. Вони вчилися розуміти, як ефективно використовувати свої доходи, планувати бюджет та збирати невеликі суми грошей для подальшого інвестування. Через цей процес учасники зрозуміли, як будувати стабільну фінансову базу і збільшувати свій капітал в майбутньому.

Дякуємо нашій чудовій тренерці та учасникам! Ви молодці!

Share:

administrator