У Рівненській обласні бібліотеці для молоді відбулася урочиста Церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу образотворчого мистецтва «Квітуча фантазія» ім. Катерини Білокур. До молодіжної книгозбірні завітало чимало гостей, серед них переможці, їх наставники, друзі, батьки. Нагородження провели начальниця культури та туризму Рівненської облдержадміністрації Любов Романюк та Юрій Яцика – президент творчого об’єднання «Мистецький вектор».

Варто зазначити, що конкурс був присвячений видатній українській художниці Катерині Білокур та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Організований Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання Мистецький Вектор», за підтримки Управління культури та туризму Рівненської облдержадміністрації, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА).

Конкурс мав на меті залучити і підтримати талановитих дітей та молодь у різних вікових та професійних номінаціях. Також пояснити роль образотворчого мистецтва у формуванні ціннісного ставлення до культурної спадщини українського народу та важливість творчості Катерини Білокур як особливої зображальної стилістики в українському мистецтві.

Після вітального та вступного слова пана Юрія розпочалася церемонія нагородження. Усі учасники творчих змагань отримали відзнаки, а переможці – відповідні нагороди. Дякуємо за прекрасну подію у стінах Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Share:

administrator