Цьогоріч Рівненська обласна бібліотека для молоді відзначає 45-річчя від дня заснування, ми безмежно раді працювати для Вас. Будемо намагатися і надалі йти в ногу з часом та молоддю, вдосконалюватися, працювати над помилками, впроваджувати інноваційні форми роботи та збагачувати життя громади у  літературному, культурному та мистецькому напрямках.

З цієї знакової події хочемо оголосити привітальний флешмоб #молодіжці_45, що триватиме протягом року. Ми будемо щасливі бачити Ваші вітання, спогади, історії пов’язані із діяльністю Рівненської обласної бібліотеки для молоді у відео, фото та текстах. Ці матеріали Ви можете надсилати нам для публікації зручними  способами через наші канали зв’язку:

Будь ласка, вказуйте від кого це привітання та вписуйте темою, якщо надсилаєте електронний лист «Привітання до 45-річчя РОБМ»

Також Ви можете самостійно публікувати привітання у соціальних мережах (включно з Instagram @library_for_young_people)  –  з позначкою «Публічно» для Вашого поста, відміткою молодіжної бібліотеки через @ або позначкою локації та #молодіжці_45 для того, щоб ми могли це також побачити.

Якщо у Вас виникають запитання, звертайтеся!

Ваша молодіжна!

Share:

administrator