Молодіжна бібліотека організувала у Корнинському ліцеї бібліотечний десант «Шевченко-дітям» для того, щоб популяризувати літературу в шкільному просторі. Захід був приурочений 207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Ведуча розпочала захід зі знайомства з учнями, які виявилися активними, цікавими та допитливими. Після того усі присутні почули коротку біографію, де були окреслені основні етапи життя поета. Роздивлялися деякі видання Шевченка, що адаптовані під дитячу аудиторію. Серед таких можна назвати: «Дитячий Кобзар», «Тарас Шевченко – дітям», «Кобзарик», «У нашім раю на землі». Усі книжечки дуже сподобалися, адже є прекрасно ілюстрованими та яскравими!

Також переглядали цікаві мультимедійні файли та тематичні навчальні відео. Певно найцікавішою частиною було декламування віршів класика дітьми. Відчувалася неймовірна атмосфера єдності та щирості. До того ж, усі отримали невелике інтелектуальне завдання, на класній дошці потрібно було написати власний епітет чи асоціацію про Тараса Григоровича. Таким чином уся дошка була розписана красивими словами. У кінці події усі фотографувалися та спілкувалися з нашою бібліотекаркою. Дякуємо всім за теплий прийом та до наступних зустрічей!

Share:

administrator