Рівненська обласна бібліотека для молоді продовжує заходи з нагоди Шевченківських днів. Сьогодні у книгозбірні відбувся Шевченківський нон-стоп «Оживає Кобзареве слово» (до дня народження Т. Г. Шевченка). До нас завітала студентська молодь Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі. На офіційній сторінці книгозбірні у Facebook відбулася трансляція заходу.

Учасниками події стали вихованці літературно-драматичної студії «Вишневий вітер» разом з керівницями Тетяною Денисюк та Олесею Ткачук. Музичну частину для нас забезпечили молоді бандуристки Анастасія Усар та Анастасія Осійчук, студентки Рівненського музичного училища РДГУ, які заспівали пісень на поезію Шевченка. Також молоді люди декламували вибрані та улюблені уривки поезій. Проте, як наголосила ведуча, ми говоримо не тільки про класичного Кобзаря, але і про сучасні інтерпретації визнаного класика. Усім дуже сподобався реп на слова Тараса Григоровича виконаний Захаром Сидоруком, вчителем Рівненської ЗОШ №20 та членом «Молодої просвіти».

Спікерка розповіла цікаві факти з життя Шевченка, а наприкінці зачитала слова Ліни Костенко про безсмертну постать нашого національного генія. Дякуємо Вам за неймовірну атмосферу та чекатимемо нових цікавих літературних зустрічей!

Share:

administrator