У рамках школи майстерності «Бібліопрофі» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося чергове заняття на якому ми обговорили тему етновечірок у соціокультурному просторі бібліотеки для молоді.

Під час навчання слухачі розглянули етапи підготовки заходів, шляхом поєднання традиційних, інноваційних технологій та інформаційного потенціалу бібліотеки для формування етнографічної культури молоді як складової духовного становлення підростаючого покоління. Спікерка озвучила основні правила проведення ентовечірок, доцільність створення інсталяцій в українському стилі та іншого антуражу для забезпечення атмосфери народного свята.

Аудиторія розглянула фото та відео фрагменти, із успішно реалізованих заходів, серед яких «Андріївські вечорниці»,  «Містичний світ Гоголя», «Свято української кухні за поемою І. Котляревського «Енеїда»», «Купальський вінок» та ін. Ведуча вказала на доцільності залучення партнерів та запрошення майстрів, музикантів, журналістів та інших фахівців. Крім того, спікерка поділилася напрацюваннями щодо проведення вечірок в подальшому. 

Тема є актуальною та корисною, адже знайомство з культурою та традиціями предків сприяє національно-патріотичному вихованню молоді. Дякуємо всім за увагу та активну участь!

Share:

administrator