У рамках школи майстерності «Бібліопрофі» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося чергове заняття на якому ми обговорили тему настільних ігор, як способу інтелектуального дозвілля молоді у книгозбірні.

Під час навчання слухачі розглянули поняття діяльності людини з моделювання іншого виду діяльності з розважальною чи навчальною метою, та етапи історичного розвитку гри. Спікерка зазначила, що настільні ігри розвивають увагу і посидючість, особистісні та соціальні навички, фізичні здібності, стратегічне мислення. Фахівчиня виділила кілька класифікацій настільних ігор в залежності від віку, призначення гри і типу. У результаті навчання аудиторія визначила, що настільні ігри для молоді це дозвілля, навчання та розвиток, просвітництво, симуляція процесів, дослідження.

 

 

Тема є актуальною та корисною, адже у сучасних умовах настільні ігри виступають на противагу комп’ютеру, телефону, планшету та іншим медійним речам, які останнім часом все більше привертають увагу молоді. Дякуємо всім за увагу та активну участь!

Share:

administrator