У рамках школи майстерності «Бібліопрофі» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося чергове заняття, на якому ми обговорили тему cкрайбінгу у бібліотечній роботі молоді з інвалідністю.

Під час навчання слухачі розглянули особливості скрайбінгу як методу пояснення, головне завдання якого донести інформацію у максимально зрозумілому і привабливому для користувача форматі. Спікерка озвучила головні переваги та різновиди візуалізації головного змісту такого методу розповіді. Так, під час навчання, аудиторія познайомилася із видами скайбінгу в залежності від форми залучення наочності, серед яких виділяють: мальований, аплікаційний, магнітний, фланелеграфний та 3D-скрайбінг.

Ведуча також зазначила головні етапи створення візуалізацій, головний зміст яких необхідно донести до користувачів. Крім того, фахівчиня підготувала відеоматеріали, щодо в достатній мірі відтворюють теоретичний зміст теми скрайбінгу.

Тема є актуальною та корисною, адже скрайбінг є новою формою невербального передавання знань, творчої візуалізації інформації, спрощеного та прискореного засвоєння нового матеріалу, розвитку комунікативних навичок, креативного та системного мислення молоді з інвалідністю.

Дякуємо всім за увагу та активну участь!

Share:

administrator