У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося заняття у школі майстерності «Бібліопрофі» на тему «Молодий професіонал бібліотеки для молоді». Під час заняття працівники молодіжки дізналися більше про Х  Школу професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва, молоді», що була організована Державною бібліотекою України для юнацтва та пройшла онлайн на базі Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва.

Спікерка резюмувала основні тези з представлених доповідей під час проходження школи. Зокрема, переглянули відео екскурсію житомирською книгозбірнею, її досвід та діяльність. Було висвітлено про проєкт «Читомо» та їхню співпрацю з бібліотеками. Цікаво було дізнатися про приклади інтеграції дітей та молоді з особливими освітніми потребами на прикладі «інклюзивного читального залу» Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.

Також поговорили про особистість молодого бібліотекаря, територіальні громади та бібліотеки, молодіжний центр «М-Формація», що у Бердичеві та інші теми.

Дякуємо всім за увагу!

Share:

administrator