У дитячому санаторно-оздоровчому таборі «Електронік Рівне», де зібралася молодь з різних куточків України, фахівцями молодіжної бібліотеки було проведено школу спілкування. Гостями заходу були акторка, модель, телеведуча – Ольга Боровець та переможниця численних конкурсів краси, співачка – Євангеліна Шмід.

Учасники школи спілкування із зацікавленістю слухали історії юних рівнянок  про участь  у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, тренінгах та майстер-класах з творчої майстерності.

Для молоді табору Оля продекламувала уривок з однієї з найвідоміших казок данського письменника Ганса Крістіана Андерсена «Дівчинка з сірниками». Єва, у свою чергу, виконала пісню «Очі на піску» (слова: Юрій Рибчинський; музика: Ігор Поклад) та інші співанки. Для детального знайомства із творчістю дівчат аудиторія переглянула відео матеріали й короткометражні фільми за їх участю.

Захід було продовжено діалогом із  талановитими гостями, говорили про хобі, захоплення.  З розмови із рівнянками аудиторія дізналася про можливості реалізації молоді у сферах музики, театру, кіно, моделінгу та спорту. Дякуємо учасникам за активність.

Share:

administrator