У рамках літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч з акторкою, моделлю, телеведучою – Олею Боровець. Відзначимо, що юна рівнянка входить у ТОП-20 найвидатніших дітей України.

Учасники школи спілкування із зацікавленістю слухали історії про участь Ольги у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, тренінгах та майстер-класах з творчої майстерності. Під час заходу акторка продекламувала уривок з п’єси, прем’єра якої відбудеться вже незабаром. Цікавим було дізнатися про участь юної моделі у Ukrainian Fashion Week та інших показах, в тому числі, за кордоном.  Для детального знайомства із творчістю Ольги учасники заходу переглянули відео матеріали й короткометражні фільми за її участю.  

Аудиторія цікавилась хобі та захопленнями Ольги, серед яких танці, верхова їзда та читання книг. Дівчина майстерно танцює в стилі джаз-фанк, модерн, контемп, проте, серед різних стилів надає перевагу хіп-хопу.  

Користувачі бібліотеки, із задоволенням переглядали книги та журнали зі світлинами та публікаціями рівнянки. Найбільше зацікавила відвідувачів заходу лялька, подарована особисто мером міста з нагоди прем’єри п’єси «Поліанна» у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.

З розмови із талановитою рівнянкою аудиторія дізналася про можливості реалізації молоді у галузі мистецтва, моделінгу та спорту. Дякуємо учасникам за активність. До нових зустрічей на заходах бібліотечного літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator