У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася мистецько-музична зустріч «Прем’єр-арт «Інтер’єр креатив від Аліни Гвоздь», адже до нас завітала майстриня декоративно-прикладного мистецтва Аліна Гвоздь. Вона захоплюється технікою барельєфу, хоча як зазначила вона сама, професійної освіти у цьому напрямку не здобувала. Проте творчість та бачення краси взяли гору, тож тепер пані Аліна відома своїми творами у нашому краї та не лише.

За роки активної роботи майстриня виробила свою техніку створення барельєфів і нанесення кольору. Кожна робота несе унікальність, так як виконана вручну і повторити її не можливо. Об’єм малюнка, нанесення мазків, який змінює колір роботи при освітленні, надає барельєфам вишуканості.

На заході відбувся майстерклас з патентування, коли гості на власні очі побачили процес створення барельєфу. Відбулася відео-презентація різних технік цього мистецтва (вода, дерева, архітектура, гори, фрезерна архітектура). Крім того, до нас завітав музичний гурт «Чорні черешні», який створив музичну атмосферу свята. До того ж, пані Аліна сама виконує авторські пісні, а тому заспівала для усіх присутніх разом з музикантами.

Також усі наші гості могли помилуватися виставкою робіт та сфотографуватися у вінтажній фотозоні. Дякуємо за прекрасну та дуже надихаючу зустріч. Чекатимемо знову у стінах нашої книгозбірні!

Share:

administrator