У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація нової книжки «Історія нескорених» відомої письменниці, журналістки, психолога, ініціаторки та засновниці авторського видавництва унікальних вишитих книг ручної роботи «Креативна книга», майстрині народної творчості – Олени Медведєвої. На подію завітали студентська молодь, внутрішньо переміщені особи та усі бажаючі.

Модераторка події представила нашу гостю, її книгу та запросила до слова у форматі «запитання-відповідь».

Присутні дізналися, що на сторінках цієї книжки пані Олена зібрала живі та щемкі свідчення, реальні життєві історії українців під час війни. У виданні задокументовано історії понад двох десятків переселенців, які переїхали в нашу область і знайшли тут другий дім. Для цього вона чимало мандрувала Рівненською областю, наприклад Березне чи Острог та спілкувалася з внутрішньо переміщеними особами. Авторка зазначила, що психологічно це було досить непросто, адже це живі історії порятунку від війни без прикрас.

Олена Медведєва розповіла про процес створення книги, свій досвід спілкування з носіями досвіду сучасної російсько-української війни, а також поговорили про прикладну журналістику. Панувала неймовірно прониклива атмосфера та тепле спілкування аудиторії з письменницею. Наприкінці прозвучала неймовірно щира поезія з присвятою усім Захисникам від студентки РДГУ Миколайчук Діани.

Щиро дякуємо всім за сьогоднішню важливу у наших реаліях зустріч!

Share:

administrator