Молодіжна бібліотека провела захід присвячений засновнику однієї з найвідоміших компаній світу «Apple» – Стіву Джобсу. Чому ж він «людина, яка мислила по-іншому» та, що з цього вийшло на прикладі його життя, ми дізнавалися разом зі студентською молоддю ВПУ 1

Ведуча заходу озвучила слова Джобса про те, що час потрібно цінувати. Він казав: «Часу нам відпущено не так вже й багато, щоб його витрачати, намагаючись прожити чуже життя». Сам винахідник прожив 56 років.

Джобс, підкреслила спікерка події, асоціюється не тільки з однією із найвідоміших компаній світу, але також він був засновником мультиплікаційної студії «Pixar». Його життя складалося як з успіхів, так і невдач. Проте Стів казав, що гроші не є головним. Одного дня у нього не було своєї кімнати та коштів на харчі, а іншого дня він демонструє найтонший ноутбук у світі.

Ми хотіли донести головний меседж – потрібно не боятися мріяти, але й працювати та творити не покладаючи рук і успіх неодмінно стане досяжним. Дякуємо всім за активну участь!

Share:

administrator