Сьогодні, працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді взяли участь у Ґрантовому онлайн хабі на тему «Культурний менеджмент в громади». Організатором онлайн-зустрічі став КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР. Метою заходу було залучення громадськості області до співпраці у рамках культурного менеджменту.

Ґрантовий онлайн хаб мав три частини, теми яких були: «Описова частина ґрантової заявки», «Кошторис», «Комунікаційна стратегія та успішні кейси». Спікери поділилися корисними порадами, власним досвідом роботи, розповіли моменти на які варто звернути увагу при складанні бюджету, а також особливості організаційних моментів.

Всі учасники онлайн-зустрічі мали змогу почути цікаву й вичерпну інформацію про написання й реалізацію проєктів, а також задати питання спікерам. Серед яких були: заступник директора з культурно-масової, інформаційної роботи та креативних індустрій – Ірина Рачковська, завідувач відділом культурно-масової, інформаційної роботи та креативних індустрій – Юлія Гончарова, провідний методист нематеріальної культурної спадщини та декоративно-ужиткового мистецтва – Людмила Стасюк.

Дякуємо організаторам, “Рівненському обласному центру народної творчості” РОР, й спікерам онлайн-зустрічі за змістовну та цікаву інформацію й практичні поради.

Share:

administrator