Друзі, анонсуємо нашу щорічну подію! Ми проводимо бібліовечірки у стилі різних країн, а цьогоріч Ріо-де-Жанейро – книжкова столиця світу 2025 за рішенням ЮНЕСКО. Тож як ви уже зрозуміли все буде у бразильському стилі
Програма заходу «Бразильська бібліовечірка»:
11:30 – у інформаційному центрі майстерклас з виготовлення карнавальної маски у бразильському стилі.
12:30 – у читальному залі відбудеться тематичний квіз «Мандрівка в Бразилію».
☕ 13:15 – у читальному залі відбудеться майстерклас з малювання бразильською кавою з Валентина Люліч.
14:30 – у Молодіжний простір НОТА відбудеться майстерклас з латиноамериканських танців.
15:00 – у відділі сімейного читання відбудеться музичний виступ від сім’ї Канкрових «Ритми Бразилії».
15:15 – у відділі сімейного читання відбудеться арт-терапевтичне заняття «Тукан як національний символ Бразилії».
16:40 – у інформаційній зоні частування безалкогольним бразильським коктейлем «Кайпірінья» та дайджест національної кухні Бразилії з частуванням смаколиків в стилі Бразилії (обмежена кількість напоїв та смаколиків).
17:00 – у секторі періодики відбудеться «Локація Рівне – Ріо-де-Жанейро на мапі Всесвіту. Особливий гість з культурною дипломатією, поет і актор – Андрій Пермяков Andriy Permyakov.
У нашій інформаційній зоні:
– книжкова виставка «Бразилія – країна, що вражає».
– кросворд «Бразилія? Бразилія! Пізнаємо країну в словах».
– вікторина «Бразильський карнавал цікавих загадок»
Тематична музика, антураж, цікаві події та яскравий настрій чекатимуть на вас! ❤