У молодіжній бібліотеці відбулося пізнавальне турне «Young tourists» для учнівської молоді НВК № 1 міста Рівного. Це був спеціальний урок англійської мови, де ми разом з ведучою вивчали нову лексику про подорожі, дивилися тематичні мультики англійською, розмовляли на тему мандрів. Усе це дало змогу відчути себе туристами, але у бібліотеці! Такий формат виправдав себе,адже все пройшло цікаво та інтерактивно.

До того ми провели екскурсію нигозбірнею та познайомили з можливостями, послугами та відділами. Школярі відвідали відділи обслуговування: абонемент, інформаційно-бібліографічний, читальний зал, сектор періодики, а також відділ сімейного читання, де є чимало цікавого та корисного для активного дозвілля.

Під час екскурсії познайомилися із  роботою, структурою, фондами та наявними е-ресурсами, щоб скласти загальне враження про Рівненську обласну бібліотеку для молоді та показати, що у нас є багато цікавого для користувачів. Наші працівники змогли зацікавити можливостями і отримали позитивні відгуки від гостей. Дякуємо за відвідини! Чекаємо на вас і надалі.

Share: